GDPR - ochrana osobných údajov.

30.01.2020, 17:40, urbar.luzna

     V zmysle predpisov a nariadení regulujúcich ochranu osobných údajov je prevádzkovateľ našej internetovej stránky povinný ich pod hrozbou sankcie dodržiavať. Preto sme nútení realizovať na našej internetovej stránke určité zmeny.

1. Na základe uvedeného nie je možné viesť menovitý zoznam žiadateľov na palivové drevo aj s ďalšími identifikátormi verejne na stránke spoločenstva. Preto bude na našej stránke zobrazovaný len menovitý zoznam žiadateľov a druhý bude vedený osobitne aj s podrobnosťami o žiadateľovi. Samozrejme, zoznam na stránke bude aktualizovaný, aby si žiadatelia mohli kontrolovať aktuálny stav poradia. Taktiež sme nútení odstrániť zo stránky zoznamy žiadateľov z predchádzajúcich rokov.

2. Ďalšou zmenou, ktorú je potrebné uskutočniť, je spôsob vedenia diskusie na stránke k jednotlivým príspevkom. Aby sme dodržali literu zákona, je potrebné, aby diskutujúci vystupovali anonymne alebo pod pseudonymom.

Takto sa údajne zabezpečí maximálne možná ochrana osobných údajov členov spoločenstva, ktorí chcú verejne prejaviť svoj názor.

Cárach Cyril - predseda  


 
« Späť


Diskusia: "GDPR - ochrana osobných údajov."
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre